Červen 2013

HIATUS 29.6. - 13.6. » ANGLIE

28. června 2013 v 22:32 | xoNinaBabe
NEMÁM ČAS NA NĚJAKÝ DLOUHÝ KECÁNÍ, JENOM ABYSTE VĚDĚLI,ŽE ZEJTRA ODLÍTÁM NA 2 TÝDNY DO ANGLIE,TAK MĚ OMLUVTE Z KONTROL ATD.,DÍKY, UŽIJTE SI PRÁZKY
XOXO NINA

Gallery Update #02

26. června 2013 v 20:06 | xoNinaBabe |  Gallery Update

Páni! Novinky dva dny zasebou!:D Tentokrát tu máme candids ze Španělska,což je Blakina a Ryanova další zastávka po Evropě. Opouštěli hotel a paparazzi je přitom vyfotili. Blake se zdá šťastná a na jedné fotce si dávají s Ryanem pusinku♥ Outfit se mi moc nelíbí, má nasobě takové neforemné tepláky a ty podpatky k tomu...nic moc no..


A potom se objevila jedna fotky s fanynkou z restaurace ve Španělsku. Blake je tam zlaťounká♥:)


GALLERY LINKS:
Domů > Candids > Candids 2013 > Out in Spain 25/6/2013
Domů > With Fans

Gallery Update #01

25. června 2013 v 19:44 | xoNinaBabe |  Gallery Update

Po měsíci tu konečně máme dvoje nové candids,ze dnů posobě. Na prvních můžete vidět Blake jak s jejím manželem Ryanem opouští hotel a míří na večeři v Londýně. Blake neměla na paparazzi náladu,ale měla naprosto perfektní outfit, za ty botky bych zabíjela♥♥♥


Na těchto druhým můžete vidět jak jsou Blake s Ryanem na letišti,kde si brali soukromé letadlo a nejspíše se vrací domů do NYC. Blake už měla lepší náladu,takže vyplazovala jazyk a smála se♥:)


GALLERY LINKS:

Blake and Gossip Girl Nominated on Teen Choice Awards

23. června 2013 v 22:27 | xoNinaBabe |  Nominations/Win

Už jsem zpátky z Paříže:) Bylo to tam dokonalý♥ Teď už k celkem novo-staré novince,ale když já fakt nemám co přidávat,jelikož už měsíc nejsou žádné novinky..:/ Blake a Gossip Girl byli nominovaní na tyto roční Teen Choice Awards.
Zde jsou nominace:

Choice TV Actress: Drama
Troian Bellisario, "Pretty Little Liars"
Blake Lively, "Gossip Girl"
Vanessa Marano, "Switched At Birth"
Hayden Panettiere, "Nashville"
Emily VanCamp, "Revenge"

Choice TV Show: Drama
"Gossip Girl"
"Nashville"
"Pretty Little Liars"
"Revenge"
"Switched At Birth"

Prosím zahlasujte pro Blake a GG ZDE, je to poslední rok,kdy je Gossip Girl a nebo Blake za GG nominováno,jelikož nakonci 2012 GG skončilo,takže příští rok nominace už nebude. Prosím:) Znamenalo by to,že by se této akce herci z GG spolu s Blake zúčastnili a viděli bychom je zase pohromadě:)♥

Fashion Fight » 001

16. června 2013 v 14:19 | xoNinaBabe |  Fashion Fight
Zde vybírate lepší outfit. Duel v celém článku.

Gallery Update » Chime For Change The Sound Of Change Live' Concert 1/6/2013

16. června 2013 v 13:10 | xoNinaBabe |  Gallery Update

Aby to tu tak nestálo,jelikož Blake má málo novinek,tak vám přináším fotky z poslední akce Blake, což byla charitativní akce značky Gucci,která se konala v Londýně. Blake se jí zúčastnila spolu s jejím manželem Ryanem:) Měla na sobě naprosto dokonalé bílé šaty a ty boty♥♥♥ Vypadala dokonale, jako vždy:) Do galerie jsem nahrála 20 HQ fotek:)


GALLERY LINK:
Domů > Appearances > Appearances 2013 > Chime For Change The Sound Of Change Live' Concert 1/6/2013

GALLERY HOSTING

15. června 2013 v 13:25 | xoNina |  Affiliates Stuff
Tento blog bude mít webovou galerii, na které stále pracuji. Zkouším psát kamarádkám,které s tou galerii umí,takže v nejlbližší době bude doufám v provozu:)

Photo of the Month » July 2013

13. června 2013 v 23:11 | xoNina |  Photo of the Month

Tyhle fotky měsíce jsem zvolila s Ryanem:). Hlasujte v anketě pod článkem. Fotky v cč.

Apply?

13. června 2013 v 22:20 | xoNina |  Affiliates Stuff

Chceš spřátelit?
Stačí když do komentářů napíšeš:
1 » Blog
2 » Přezdívka
3 » Proč chceš spřátelit?

Podmínky:
• Nesmíš psát vulgární komentáře
• Musíš mít rád/a Blake
• Nebudeš obíhat stylem "Ahojky, obíhám, pa:*",ale komentáře se budou vztahovat k článku
• Musíš mít blog aspoň týden

Do týdne se ozvu. Pokud ne, bohužel o spřátelení zájem nemám.
Nepiště nic jiného.


Gossip Girl (2007 - 2012)

9. června 2013 v 19:40 | xoNinaBabe

ROLE » Serena Van Der Woodsen

SEZÓNY » 6
.
EPIZODY » 121

REŽISÉR » Josh Schwartz, Stephanie Savage

PRVNÍ EPIZODA » 19. září 2007

POSLEDNÍ EPIZODA » 17. prosince 2012

POPIS » Super drbna (v anglickém originále Gossip girl) je americký televizní seriál z prostředí newyorské smetánky. Seriál začíná, když se Serena vrací z internátní školy zpět na Manhattan, kde je ona i všichni její přátelé pod dohledem záhadné Super drbny, tedy anonymní, bulvární internetové stránky, kam všichni posílají své tipy.

TRAILER »

Savages (2012)

9. června 2013 v 19:13 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Ophelia

REŽISÉR » Oliver Stone

ŽÁNR » Krimi / Thriller / Drama

POPIS » Vypravěčka Ophelia (Blake Lively) žije ve spokojeném postmoderním uspořádání se dvěma chlapci, kteří ji milují, a ona miluje je. Vzájemně na sebe nežárlí, jsou totiž výjimeční. Chon (Taylor Kitsch) si jako bývalý elitní voják a žoldák vypěstoval ke světu poněkud cynický přístup, naopak nadaný botanik Ben (Aaron Taylor-Johnson) by ho chtěl neustále zachraňovat. Odlišné povahy spojují společné zážitky ze školy a také podnikání. Díky Benovým schopnostem a Chonovým kontaktům prodávají nejlepší trávu v celé Kalifornii. Je to celkem bezpečné podnikání, zvlášť když mají pod palcem agenta z protidrogového (John Travolta). Jen pár kilometrů na jih od téhle idyly ale operují mexické kartely a jednomu z nich se Benův a Chonův "podnik" zalíbí natolik, že se s ním rozhodnou spolupracovat. Kluci nejsou blázni, aby si zahrávali s ohněm, a velkorysou nabídku odmítnou, jenže šéfka kartelu (Salma Hayek) nepovažuje "Ne" za odpověď. Na získávání správných odpovědí má svého zlého muže (Benicio Del Toro) a taky schopnost vyhmátnout slabé místo svých oponentů. V Benově a Chonově případě je to jejich Ophelia. Jenže když výjimečným hochům sáhnete na jedinou "věc", která má v jejich životě smysl, můžete počítat s tím, že se dočkáte výjimečné odplaty

TRAILER »

Hick (2012)

9. června 2013 v 19:08 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Glenda

REŽISÉR » Derrick Martini

ŽÁNR » Komedie / Akční

POPIS » Mladá dívka utíká z Nebrasky od svých opileckých rodiču a bere si sebou pistoli. Na cestě potká Glendu,která ji vezme pod svá křídla.

TRAILER »

Green Lantern (2011)

9. června 2013 v 18:48 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Carol Ferris

REŽISÉR » Martin Campbell

ŽÁNR » Sci-fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

POPIS » Vesmír jako takový je obrovskou záhadou, avšak po staletí tu existuje malá ale velmi mocná síla. Říkají si sbor Green Lantern a jsou to ochránci míru a spravedlnosti. Všichni válečníci jsou vázáni bratrskou přísahou kvůli udržení pořádku mezi galaxiemi, každý z nich nosí prsten, ze kterého čerpá svou super sílu. Když se však objeví nepřítel jménem Parallax s hrozbou, že zničí všechnu rovnováhu Vesmíru, leží osud a zkáza Země v rukou úplně nového člena, prvního lidského člena, který kdy byl mezi členy Green Lantern : Hala Jordana. Hal je talentovaný ale nafoukaný zkušební pilot ale má v sobě něco, co sbor očividně po celou dobu potřeboval : lidskost. To přinutí Green Lantern mít úctu k síle, která poprvé není spojena s prstenem, který dává super sílu. S pomocí kopilotky a dětské lásky Carol Ferris, může Hal rychle zvládnout svou novou moc a najít odvahu překonat strach a dokázat tak, že není pouze klíč k poražení Parallaxe. Stane se největším Green Lantern všech dob .

TRAILER »

The Town (2010)

9. června 2013 v 18:40 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Krista Coughlin

REŽISÉR » Ben Affleck

ŽÁNR » Krimi / Drama / Thriller

POPIS » V Bostonu dojde každý rok asi ke 300 loupežím. Většina zlodějů žije ve čtvrti o jedné čtvereční míli, která se jmenuje Charlestown. Jedním z nich je Doug MacRay (Ben Affleck), ale není stejná krevní skupina s jeho zlodějskými kolegy. Na rozdíl od nich měl Doug šanci na úspěch, šanci jít jinou cestou než v kriminálních stopách svého otce. Jenže místo toho se stal vůdcem bandy nelítostných bankovních lupičů, kteří se chlubí tím, že si dokážou vzít cokoli a nikdo je nikdy nechytí.

Jedinou rodinu, kterou Doug má, jsou jeho parťáci zloději a hlavně Jem (Jeremy Renner), který i přes svou nebezpečnou povahu je pro Douga něco jako bratr, kterého Doug nikdy neměl. Věci se ale změní při poslední akci gangu, kdy Jem zajme jako rukojmí bankovní manažerku Claire Keesey (Rebecca Hall). Když zjistí, že žije v Charlestownu, začne být Jem nervózní a chce zjistit, co všechno Clarire viděla. Doug ví, čeho je Jem schopen, a proto se rozhodne se o ni postarat sám.

Claire nemá ani ponětí, že jejich setkání není náhodné a netuší, že ten okouzlující cizinec je jedním z mužů, kteří ji jen před několika málo dny terorizovali. Čím je vztah s Claire vážnější a vášnivější, tím víc chce Doug zmizet z města a změnit svůj dosavadní život. Ale s federální policií v zádech, kterou vede agent Frawley (Jon Hamm) a s Jemem, který zpochybňuje jeho loajalitu, Doug zjišťuje, že zmizet nebude vůbec jednoduché a co je horší - může postavit Claire do palebné linie. Všechny možné volby, které kdysi měl, se smrskly do jedné: buď podvede kamarády, nebo ztratí ženu, kterou miluje…

TRAILER »

The Private Lives of Pippa Lee (2009)

9. června 2013 v 16:11 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Young Pippa

REŽISÉR » Rebecca Miller

ŽÁNR » Drama / Komedie / Romantický

POPIS » Příběh jedné ženy, která se rozhodla, že nedopustí, aby život jen tak proplul kolem ní. Dvacet let žila jen pro svou rodinu, pečovala o svého stárnoucího manžela i děti. Děti odrostly, z manžela je moudrý starý pán a Pippa Lee objevuje znovu kouzlo sexu a něhy v náručí jiného muže.
Pippa Lee (Robin Wright Pennová) vede na první pohled šťastný život. Je oddanou manželkou o třicet let staršího úspěšného vydavatele (Alan Arkin), se kterým má dvě odrostlé děti. Každý obdivuje její vyrovnanost a rád se jí svěří se svými problémy. Když se ale u jejího manžela objeví zdravotní potíže, na jeho naléhání se stěhují z manhattanského bytu do klidnějšího Connecticutu. Její život se smrskne na občasná setkání s novými přáteli Samem (Mike Binder) a Sandrou (Winona Ryderová) a především péči o manžela, který se jí víc a víc vzdaluje. Ovšem vše se změní příjezdem Chrise (Keanu Reeves), který se po čerstvém rozvodu vrací zpět. Pippa najednou začíná bojovat sama se sebou, probouzí se v ní svobodomyslná dívka, kterou kdysi byla a jež se proměnila ve frustrovanou ženu. Najde Pippa znovu samu sebe?

TRAILER »

New York, I Love You (2009)

9. června 2013 v 16:01 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Brett Ratner's Ex-Girlfriend

REŽISÉR » Fatih Ankin

ŽÁNR » Drama / Romantický / Povídkový

POPIS » Od samého zrodu filmů byl New York jedním z vysněných filmových měst. Byl zvěčněn na filmovém plátně stovkami různých způsobů. Teď tu ale je zcela nový, odlišný a zcela nepopiratelně romantický pohled na toto město - pohled očima lásky, ve všech jejích podobách, od první lásky přes lásku krátkodobou a komplikovanou až po lásku minulou, odpíranou, vytouženou a lásku, která trvá navěky. Lásku k New Yorku tímto filmem vyjadřuje skupina těch nejkreativnějších současných režisérů i herců, jejichž příběhy se odehrávají v celkem pěti různých newyorských čtvrtích. Jde o volné pokračování série Města lásky, jejíž první díl, Paříži, miluji Tě, slavil před časem velké úspěchy

TRAILER »

The Sisterhood of Travelling Pants 2 (2008)

9. června 2013 v 15:49 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Bridget Vreeland

REŽISÉR » Sanaa Hamri

ŽÁNR » Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

POPIS » Čtyři nejlepší přítelkyně právě dokončily první ročník univerzity a připravují se na léto plné vzrušení. Bridget (Blake Lively) odjíždí do Turecka kvůli archeologickým vykopávkám. Carmen (America Ferrera) má plné ruce tvůrčí práce díky letnímu představení ve Vermontu. Lena (Alexis Bledel) potkává novou i starou lásku ve škole designu na Rhode Islandu. A uprostřed New Yorku dělá Tibby (Amber Tamblyn) pokroky ve svém vztahu s Brianem. Láska, smích, slzy a jedny putovní džíny udržují pevné pouto mezi dívkami, ačkoliv jsou od sebe vzdáleny na míle daleko. Druhý film podle bestseleru Ann Brashare vám padne jako ulitý

TRAILER »

Elvis & Anabelle (2007)

9. června 2013 v 15:43 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Anabelle

REŽISÉR » Will Geiger

ŽÁNR » Drama / Romantický

POPIS » Příběh o mladé Anabelle, královně krásy, která náhle zemře během soutěže. Dostane se ale do pohřebního ústavu, který spravuje utrápený Elvis. Poté, co se Anabelle zázračně probudí, naváže s Elvisem vztah.

TRAILER »

Accepted (2006)

9. června 2013 v 15:37 | xoNinaBabe
DOWNLOAD / ONLINE

ROLE » Monica Moreland

REŽISÉR » Steve Pink

ŽÁNR » Komedie

POPIS » Autoři filmů Lhář, lhář a Božský Bruce tentokrát přinášejí bláznivou komedii o omylech a nedorozuměních, které kvůli své nebetyčné smůle způsobil bystrý, ale trochu líný Bartleby "B" Gaines (Justin Long - Jeepers Creepers). Když se Bartleby a jeho kámoši ani na několikátý pokus nedostanou na univerzitu, přicházejí na způsob, jak tenhle menší problém vyřešit. Založí si svou vlastní školu! Jenže…vše se rozkřikne trochu víc, než původně mělo. Kolem školy se brzy prochází houfy koček v bikinách, u bazénu se koná nekonečný mejdan a Bartlebyho čekají velké starosti - jak přesvědčit studenty a úřady, že tahle falešná univerzita má něco do sebe!

TRAILER »